Antic Fòrum general

Un fòrum obert per xerrar sobre qualsevol cosa que es vulgui, per favor abans de participar presenta't al grup.


Pàgina: 1 2 ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
base de datos Imatge Carmen BellverCarmen Bellver 8 Samuel Soriano
Fri, 6 Jan 2017, 11:12
Bon nadal i actualitzacions... Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 2 Samuel Soriano
Sun, 25 Dec 2011, 01:33
Logo edutictac Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 17 Daniel Turienzo Nieto
Mon, 12 Dec 2011, 07:28
Distro Everest Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 8 Daniel Turienzo Nieto
Tue, 6 Dec 2011, 09:56
PLE Vs LMS Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 3 Alfons Rovira
Mon, 5 Dec 2011, 23:03
Bibliojocs actualitzat Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 8 Alfons Rovira
Wed, 30 Nov 2011, 05:13
Terminals lleugeres: TCOS AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Wed, 23 Nov 2011, 05:46
Han retocat la BIOS, des de Conselleria? Pep PonsPep Pons 0 Pep Pons
Thu, 17 Nov 2011, 12:54
Mestre a Casa Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 3 Daniel Turienzo Nieto
Sun, 6 Nov 2011, 20:17
rols a moodle 2.1 Imatge Pedro MiguelPedro Miguel 1 Alfons Rovira
Sat, 5 Nov 2011, 16:10
Moodle Participantes Imatge Francesc Xavier  Francesc Xavier 3 Tàfol Nebot gómez
Mon, 24 Oct 2011, 18:58
Pizarra Smart Board 480 y botón de reinicio Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 8 Samuel Soriano
Thu, 6 Oct 2011, 19:23
model de centre xfrancesc juan 3 Enric Sendra
Mon, 3 Oct 2011, 22:12
Ordenadores que se ponen en marcha solos Imatge Luis lumojamiLuis lumojami 4 Paco Carpena Perez
Sun, 2 Oct 2011, 22:33
IDE Java? Imatge Toni FrancesToni Frances 1 Samuel Soriano
Wed, 28 Sep 2011, 20:36
Bibliojocs estable. Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 22 Samuel Soriano
Sun, 25 Sep 2011, 21:46
problema amb dos servidors. xfrancesc juan 8 Bob el silenciosos
Fri, 23 Sep 2011, 20:45
Moodle més productiu AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Sun, 18 Sep 2011, 01:23
Xournal per a la pdi? Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 6 Samuel Soriano
Thu, 15 Sep 2011, 22:26
Vos presente la primera beta de Bibliojocs Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 27 Alfons Rovira
Mon, 5 Sep 2011, 23:54
Motxilla digital Imatge Alvaro BaixauliAlvaro Baixauli 1 Alvaro Baixauli
Mon, 29 Aug 2011, 10:58
Bazaar AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Sun, 24 Jul 2011, 02:28
xarxa de centre xfrancesc juan 6 Antonio Coloma
Sun, 17 Jul 2011, 10:50
Google Plus AlfonsAlfons Rovira 8 Alfons Rovira
Sun, 10 Jul 2011, 03:25
Algunes qüestions per a resoldre aquest estiu Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 3 Alfons Rovira
Sun, 3 Jul 2011, 23:36
Curso de Coordinador tic Imatge Carmen BellverCarmen Bellver 1 Samuel Soriano
Sat, 2 Jul 2011, 16:35
Proposta de projecte... Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 6 Samuel Soriano
Tue, 28 Jun 2011, 22:58
Una utilitat per a facilitar la instal·lació de programari Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 2 Samuel Soriano
Wed, 8 Jun 2011, 18:38
Error al iniciar LDAP, la xarxa de l'aula tampoc funciona Imatge Cloti GadeaCloti Gadea 4 Alfons Rovira
Tue, 7 Jun 2011, 05:22
Plataforma per a compartir fitxes. Imatge Francesc Xavier  Francesc Xavier 10 Manuel Martínez Segura
Sat, 4 Jun 2011, 18:46
Viatge a Ítaca AlfonsAlfons Rovira 6 Alfons Rovira
Sat, 4 Jun 2011, 06:03
IRC - Chat AlfonsAlfons Rovira 5 Pedro Miguel
Wed, 25 May 2011, 22:36
model de centre xfrancesc juan 2 Antonio Coloma
Tue, 24 May 2011, 18:19
FORMACIÓ TIC DEL CLAUSTRE Imatge Artur Zaragozá Artur Zaragozá 13 Daniel Turienzo Nieto
Wed, 18 May 2011, 09:54
Podcast AlfonsAlfons Rovira 4 Daniel Turienzo Nieto
Sat, 14 May 2011, 19:26
problemas de gráficos con el servidor Imatge Carlos BoneteCarlos Bonete 4 Samuel Soriano
Thu, 12 May 2011, 17:25
cablejat de xarxa xfrancesc juan 6 Samuel Soriano
Fri, 15 Apr 2011, 22:19
Un poc d’història sobre edutictac Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 2 Samuel Soriano
Wed, 13 Apr 2011, 14:24
So en ordinador amb noves prestacions Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 9 Alfons Rovira
Mon, 11 Apr 2011, 05:28
So de fons en Impress 3.2 JoOctavi Soler 8 Octavi Soler
Wed, 30 Mar 2011, 12:05
Filtratge de pàgines Internet Aules Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 2 Daniel Turienzo Nieto
Mon, 28 Mar 2011, 17:28
El Coordinador TIC, ¿Técnico o Pedagogo? Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 2 Manuel Martínez Segura
Thu, 24 Mar 2011, 10:41
JClic AlfonsAlfons Rovira 5 Alfons Rovira
Fri, 11 Mar 2011, 04:53
Backup AlfonsAlfons Rovira 4 Alfons Rovira
Thu, 3 Mar 2011, 05:25
Pràctiques pàctiques Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 4 Manuel Martínez Segura
Wed, 2 Mar 2011, 07:11
Google Apps: correu electrònic per a menors de 18 anys AlfonsAlfons Rovira 5 Alfons Rovira
Sat, 19 Feb 2011, 03:11
RDesktop licencia caducada Imatge Ana Mascarell OIasoAna Mascarell OIaso 1 Alfons Rovira
Sat, 19 Feb 2011, 02:45
DNS de conselleria AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Thu, 17 Feb 2011, 05:36
No és wiki, no és blog, no és web oficial ... és whisky amb ceba Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 1 Daniel Turienzo Nieto
Wed, 2 Feb 2011, 08:26
Libre Office 3.3.0 AlfonsAlfons Rovira 1 Daniel Turienzo Nieto
Mon, 31 Jan 2011, 17:28
CMS AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Sat, 29 Jan 2011, 07:13
Munta un server en condicions AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Fri, 28 Jan 2011, 21:27
Rescatux 0.22, millor encara Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 0 Manuel Martínez Segura
Wed, 19 Jan 2011, 20:11
Google Earth en 10.09 JoOctavi Soler 4 Samuel Soriano
Sat, 15 Jan 2011, 04:34
Nous recursos educatius per a infantil AlfonsAlfons Rovira 1 Samuel Soriano
Fri, 14 Jan 2011, 08:04
Apagar terminals lleugeres AlfonsAlfons Rovira 4 Pedro Miguel
Thu, 13 Jan 2011, 23:18
Aplicació per android Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 15 Alfons Rovira
Wed, 12 Jan 2011, 22:28
Compartim enllaços??? Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 0 Samuel Soriano
Sun, 26 Dec 2010, 09:17
Android, el futur ja ha arribat AlfonsAlfons Rovira 1 Samuel Soriano
Thu, 23 Dec 2010, 22:42
Trasllat de Hosting Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 3 Samuel Soriano
Thu, 23 Dec 2010, 16:58
Qui vol provar moodle 2.0 ??? Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 1 Pedro Miguel
Tue, 21 Dec 2010, 18:36
Empreses que migren a GNU/Linux Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 0 Samuel Soriano
Fri, 17 Dec 2010, 10:31
SINCRONITZACIÓ - HD - USB Aquest sóc joEnric Sendra 4 Enric Sendra
Sun, 12 Dec 2010, 23:21
Problemes amb el grub Imatge Paco DolzPaco Dolz 9 Manuel Martínez Segura
Mon, 6 Dec 2010, 09:38
Fonts tipogàfiques Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 5 Pedro Miguel
Sun, 5 Dec 2010, 17:54
Com ajudar als companys en l'ús de les TIC... o com llevar-nos un poc de feina Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 1 Pedro Miguel
Sun, 5 Dec 2010, 17:29
Normativa AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Sun, 5 Dec 2010, 12:04
Infraestructura Modelo de Centro Imatge Juan JesúsJuan Jesús 3 Juan Jesús
Sat, 4 Dec 2010, 07:48
Ubuntu 10.10 AlfonsAlfons Rovira 13 Manuel Martínez Segura
Fri, 26 Nov 2010, 22:52
Encore en Linux Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 3 Samuel Soriano
Thu, 25 Nov 2010, 09:33
mestre a casa Imatge Carmen BellverCarmen Bellver 9 Alfons Rovira
Thu, 25 Nov 2010, 00:12
Premis 2.010 per al desenvolupament de recursos Imatge Joan MartínezJoan Martínez 1 Samuel Soriano
Tue, 23 Nov 2010, 21:34
Problemes amb tarjeta de so X-fi JoOctavi Soler 1 Samuel Soriano
Tue, 23 Nov 2010, 21:26
reproduir .avi Imatge Joan villalongaJoan villalonga 3 Samuel Soriano
Tue, 23 Nov 2010, 11:53
firefox i hotmail Imatge waterboys waterboyswaterboys waterboys 6 Alfons Rovira
Sun, 7 Nov 2010, 05:40
Grub err 17 con clonezilla Imatge Paloma AdellPaloma Adell 2 Samuel Soriano
Wed, 27 Oct 2010, 23:15
Congelador d'escriptoris Trivial Freezer Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 0 Samuel Soriano
Tue, 26 Oct 2010, 22:37
Escàner de Conselleria Epson Perfection 2480 Photo Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 8 Alfons Rovira
Tue, 26 Oct 2010, 21:09
eLearning AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Sat, 23 Oct 2010, 22:10
MOODLE Aquest sóc joEnric Sendra 10 Daniel Turienzo Nieto
Sat, 23 Oct 2010, 16:28
PARTICIONAT DISCS SERVIDOR D'AULA Imatge Cloti GadeaCloti Gadea 7 Alfons Rovira
Fri, 22 Oct 2010, 18:01
Entrada automàtica amb autentificació LDAP Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 5 Carmen Bellver
Mon, 18 Oct 2010, 21:43
Connectivisme AlfonsAlfons Rovira 0 Alfons Rovira
Sun, 17 Oct 2010, 04:57
Hardware AlfonsAlfons Rovira 5 Alfons Rovira
Sun, 17 Oct 2010, 04:34
Puntuacions concurs de trasllats Pep PonsPep Pons 0 Pep Pons
Thu, 14 Oct 2010, 17:28
Clientes ligeros Imatge Rubén BrenesRubén Brenes 5 Alfons Rovira
Mon, 11 Oct 2010, 13:35
Compartir impresora Aquest sóc joEnric Sendra 13 Alfons Rovira
Mon, 11 Oct 2010, 11:09
Com dinamitzar els nostres companys...???? Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 4 Alfons Rovira
Mon, 11 Oct 2010, 10:56
Cursos moodle col·laboratius Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 4 Paloma Adell
Tue, 5 Oct 2010, 20:30
Regal i intercanvi de "cromets". Imatge Manuel Martínez SeguraManuel Martínez Segura 13 Manuel Martínez Segura
Thu, 30 Sep 2010, 17:26
necesito ayuda con aulaclik o con algun control aula para ubuntu Imatge juan flores morcillojuan flores morcillo 6 Alfons Rovira
Mon, 27 Sep 2010, 23:21
projectors JoOctavi Soler 5 Daniel Turienzo Nieto
Tue, 21 Sep 2010, 18:51
Dropbox, imprescindible al meu centre Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 4 Alfons Rovira
Sat, 18 Sep 2010, 16:38
AJUDA EN Ldap -- Canviar els grups Aquest sóc joEnric Sendra 12 Manel Canseco
Mon, 13 Sep 2010, 13:03
Clonand amb Clonezilla y DRBL Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 2 Samuel Soriano
Sat, 11 Sep 2010, 07:49
KDENLIVE a l'aula d'infomàtica Aquest sóc joEnric Sendra 2 Enric Sendra
Sat, 11 Sep 2010, 00:48
Sense Internet fins al 9 de setembre Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 1 Daniel Turienzo Nieto
Mon, 6 Sep 2010, 17:15
CÒPIA DE SEGURETAT Aquest sóc joEnric Sendra 11 Alfons Rovira
Thu, 1 Jul 2010, 18:20
Pàgina web del centre Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 8 Daniel Turienzo Nieto
Mon, 21 Jun 2010, 15:56
Administrador Imatge Carmen BellverCarmen Bellver 2 Samuel Soriano
Thu, 10 Jun 2010, 11:46
Pàgina: 1 2 ()