LliureX


Pàgina: () 1 2 3 ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
PARTICIONS DEL DISC Imatge Artur Zaragozá Artur Zaragozá 7 Alfons Rovira
Tue, 24 Sep 2013, 23:51
backups de servidor xfrancesc juan 0 francesc juan
Tue, 24 Sep 2013, 10:30
DNS en lliurex 13.06 Imatge Dolpo LaDolpo La 6 Alfons Rovira
Mon, 23 Sep 2013, 22:26
HP Pavilion Sleekbook 15 wifi en lliurex xfrancesc juan 9 Alfons Rovira
Sat, 21 Sep 2013, 13:00
Lliurex 13.06 sense suport UEFI Imatge Francesc Xavier  Francesc Xavier 9 Francesc Xavier
Wed, 18 Sep 2013, 20:15
Implantació de Lliurex als IES Imatge Emili HernándezEmili Hernández 9 Alfons Rovira
Wed, 18 Sep 2013, 05:48
Afegir arxius a client LTSP Imatge Antonio ColomaAntonio Coloma 2 Antonio Coloma
Wed, 11 Sep 2013, 12:52
Compartición de carpetas Imatge Antonio RoigAntonio Roig 2 Antonio Roig
Mon, 9 Sep 2013, 18:09
Instal·lació per xarxa Imatge Antonio RoigAntonio Roig 0 Antonio Roig
Mon, 9 Sep 2013, 18:08
Configuració impressores en xarxa a Pandora Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 0 Samuel Soriano
Wed, 4 Sep 2013, 13:14
Gestiò dels clients a Pandora Imatge Antonio RoigAntonio Roig 5 Alfons Rovira
Fri, 19 Jul 2013, 14:00
Arquitectura no soportada Imatge Antonio RoigAntonio Roig 4 Antonio Roig
Fri, 19 Jul 2013, 09:24
Fallo de actualizacion del Servidor Imatge Raul Rodrigo SeguraRaul Rodrigo Segura 4 Angel Berlanas Vicente
Thu, 18 Jul 2013, 11:53
Zero net boot a la 13.06 Imatge Antonio RoigAntonio Roig 10 Antonio Roig
Wed, 17 Jul 2013, 12:59
LVM Imatge Antonio RoigAntonio Roig 1 Alfons Rovira
Wed, 17 Jul 2013, 07:42
Pandora infantil xfrancesc juan 1 Angel Berlanas Vicente
Wed, 10 Jul 2013, 13:28
Gestor Lliurex LTSP Imatge Antonio ColomaAntonio Coloma 17 Antonio Coloma
Mon, 8 Jul 2013, 10:52
Xarxa lan amb xubuntu xfrancesc juan 4 Angel Berlanas Vicente
Fri, 5 Jul 2013, 10:52
Novetats en lliurex pandora 13:06 Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 4 Alfons Rovira
Mon, 1 Jul 2013, 22:52
Desactivar contrasenya bloqueig de pantalla en Pandora Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 4 Samuel Soriano
Sun, 30 Jun 2013, 14:41
Monetitzar PandoraRemiX Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 0 Samuel Soriano
Sat, 29 Jun 2013, 10:21
LliureX 13.06 Pandora i Pissarres Digitals Salutacions!Tàfol Nebot gómez 4 Manuel Martínez Segura
Mon, 24 Jun 2013, 15:20
LliureX Pandora RemiX Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 14 Alfons Rovira
Wed, 19 Jun 2013, 15:56
Lliurex 12.06 (Nemo), PDI Smartboard i Clients lleugers DaniDaniel Pastor Peidro 3 Daniel Pastor Peidro
Fri, 19 Apr 2013, 11:46
Virtualizació de Lliurex server i clients lleugers Imatge J. Ramón PérezJ. Ramón Pérez 7 J. Ramón Pérez
Thu, 28 Mar 2013, 14:36
algo que no entenc, client arranca com a "semi-lleuger? Pep PonsPep Pons 1 Alfons Rovira
Tue, 12 Mar 2013, 04:36
Pseint: Instalar un programa que no està als repositoris en tots el clients d'aula Imatge Cloti GadeaCloti Gadea 1 Samuel Soriano
Mon, 28 Jan 2013, 11:53
VirtualBox en Lliurex 12.06 Imatge Unok MalokUnok Malok 4 Angel Berlanas Vicente
Fri, 11 Jan 2013, 05:36
problema amb la resolució del monitor Imatge arturo blascoarturo blasco 13 Alfons Rovira
Thu, 6 Dec 2012, 16:29
Compartir carpetas con NFS. Imatge Unok MalokUnok Malok 2 Unok Malok
Fri, 16 Nov 2012, 15:50
falla l'autenticació d'usuaris Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 2 Joaquin López Sánchez
Thu, 15 Nov 2012, 07:48
Corrupció kernel Imatge Alvaro BaixauliAlvaro Baixauli 0 Alvaro Baixauli
Wed, 14 Nov 2012, 19:45
Cuenta para MySql. Imatge Unok MalokUnok Malok 4 Alfons Rovira
Wed, 14 Nov 2012, 06:43
problema pc INVES Imatge enric bernabeenric bernabe 6 Alfons Rovira
Tue, 13 Nov 2012, 22:22
Missatje d'error al iniciar Firefox Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 0 Joaquin López Sánchez
Fri, 9 Nov 2012, 09:35
Problema con algunos usuarios Imatge Susi PomaresSusi Pomares 1 Alfons Rovira
Fri, 9 Nov 2012, 02:55
problema amb passwd sudoer Imatge arturo blascoarturo blasco 2 Alfons Rovira
Tue, 6 Nov 2012, 21:34
Problemas al instalar lliurex 12.06 Imatge Dolpo LaDolpo La 0 Dolpo La
Tue, 30 Oct 2012, 12:35
Sala de profesores. Imatge Unok MalokUnok Malok 3 Alfons Rovira
Mon, 22 Oct 2012, 02:21
Solució ràpida de problemes Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 1 Daniel Pastor Peidro
Tue, 16 Oct 2012, 08:38
Problema con Lliurex Imatge Susi PomaresSusi Pomares 1 Alfons Rovira
Thu, 4 Oct 2012, 00:02
trabajar con archivos ogv Imatge Paloma AdellPaloma Adell 2 Paloma Adell
Fri, 28 Sep 2012, 06:17
Utilitzar Filezilla o gFTP des de un client de l'aula Lliurex Imatge Daniel Saez BuedoDaniel Saez Buedo 8 Alfons Rovira
Fri, 28 Sep 2012, 05:48
Regeneración Kerberos Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 2 Alfons Rovira
Thu, 27 Sep 2012, 16:36
contrassenya root Imatge enric bernabeenric bernabe 6 Angel Berlanas Vicente
Tue, 25 Sep 2012, 21:03
DNS intern de lliurex Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 8 Joaquin López Sánchez
Fri, 21 Sep 2012, 16:13
Creación de usuarios: comportamiento extraño. Lliurex 12.09. Imatge Unok MalokUnok Malok 7 Unok Malok
Fri, 14 Sep 2012, 16:58
Colaborar en Lliurex Imatge Unok MalokUnok Malok 4 Unok Malok
Fri, 14 Sep 2012, 13:43
error con paquestes de java al actualizar lliurex 12.06 Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 7 Alfons Rovira
Wed, 12 Sep 2012, 00:34
materiales digitales editorial Anaya Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 7 Alfons Rovira
Wed, 12 Sep 2012, 00:15
Lliurex 11.09 Imatge Susi PomaresSusi Pomares 4 Daniel Pastor Peidro
Fri, 13 Jul 2012, 17:25
Lliurex - Google Sketchup 8 - Clients lleugers DaniDaniel Pastor Peidro 2 Daniel Pastor Peidro
Thu, 12 Jul 2012, 15:59
Modelo centro (servidor maestro-servidores esclavos) Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 2 Sergio Balaguer
Wed, 11 Jul 2012, 19:37
Memòria Ram de 8GB en Nemo DaniDaniel Pastor Peidro 2 Daniel Pastor Peidro
Tue, 10 Jul 2012, 08:49
lliurex-smart --- AJUDA URGENT --- Aquest sóc joEnric Sendra 12 Alfons Rovira
Fri, 6 Jul 2012, 05:24
problemes amb la PDI smart Imatge Joan villalongaJoan villalonga 5 Enric Sendra
Tue, 26 Jun 2012, 10:28
salt en Nemo xfrancesc juan 2 francesc juan
Fri, 22 Jun 2012, 12:22
actualizar clientes desde consola Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 15 francesc juan
Thu, 21 Jun 2012, 13:15
Enviar arxius a usuaris de la xarxa xfrancesc juan 5 francesc juan
Tue, 19 Jun 2012, 23:26
Modificar el menú del Gnome per a tots els usuaris Salutacions!Tàfol Nebot gómez 7 Tàfol Nebot gómez
Tue, 15 May 2012, 11:02
EPATEC eTC2300 Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 5 Alfons Rovira
Sat, 12 May 2012, 11:25
Lliurex y OpenOffice Impress Imatge Alejandro PiquerasAlejandro Piqueras 9 Sergio Balaguer
Thu, 3 May 2012, 15:05
Pizarra digital Imatge Alejandro PiquerasAlejandro Piqueras 9 Alfons Rovira
Thu, 26 Apr 2012, 00:08
Importar usuarios GESCEN a un Moodle Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 2 Alfons Rovira
Wed, 25 Apr 2012, 10:42
Imagen de Sergio Balaguer Llum error al conectar al servidor n4d (XMLRPC) Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 4 Dolpo La
Wed, 4 Apr 2012, 08:20
Copia de Seguridad del Servidor de Aula Imatge Alejandro PiquerasAlejandro Piqueras 2 Alejandro Piqueras
Mon, 2 Apr 2012, 13:46
JClicRatolí, El teu mestre i recopilació de Múrcia a Lliurex AlfonsAlfons Rovira 8 Enric Sendra
Wed, 14 Mar 2012, 18:39
reubicar clients bibliotec Imatge enric bernabeenric bernabe 1 francesc juan
Tue, 13 Mar 2012, 16:41
Migración de usuarios Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 5 Alfons Rovira
Fri, 9 Mar 2012, 21:31
Lliurex server, autologin? Pep PonsPep Pons 3 Samuel Soriano
Fri, 2 Mar 2012, 14:42
Problema con un punto de acceso 3com 7760 Imatge Ricardo LucasRicardo Lucas 5 Alfons Rovira
Tue, 28 Feb 2012, 08:49
zero-net-boot i sincronització. part II Aquest sóc joEnric Sendra 2 Enric Sendra
Mon, 27 Feb 2012, 13:22
zero-net-boot i sincronització Aquest sóc joEnric Sendra 9 Pep Pons
Thu, 23 Feb 2012, 20:12
Forum topic Entrar en Llum problema no funciona RET: Invalid credentials has been created. Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 2 Alfons Rovira
Sun, 19 Feb 2012, 06:30
LliureX Nemo Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 17 Daniel Turienzo Nieto
Wed, 15 Feb 2012, 10:03
Lliurex - Pantalla partida - accesibilitat? Imatge Antonio ColomaAntonio Coloma 8 Antonio Coloma
Tue, 14 Feb 2012, 13:06
Red Windows Lliurex Imatge Emilio MartínEmilio Martín 2 Emilio Martín
Wed, 8 Feb 2012, 16:42
Registre clients Imatge César Ibáñez PérezCésar Ibáñez Pérez 3 Enric Sendra
Tue, 7 Feb 2012, 16:57
Instal·lar LLiurex Infantil - Amic Imatge Artur Zaragozá Artur Zaragozá 3 Pep Pons
Thu, 2 Feb 2012, 13:58
La ultima actualizacion de lliurex 11 (la 38) no va bien Imatge Paloma AdellPaloma Adell 4 Paloma Adell
Tue, 24 Jan 2012, 19:56
LliureX Lab - Agafar fitxers d´alumnes des de professor Imatge arturo blascoarturo blasco 8 Vicent Esbrí
Wed, 18 Jan 2012, 17:02
Tarjeta wifi para Lliurex Imatge Emilio MartínEmilio Martín 20 Octavi Soler
Thu, 5 Jan 2012, 12:34
Driver TP-Link_TL-WN722N con Firmware Imatge Emilio MartínEmilio Martín 1 Emilio Martín
Sat, 31 Dec 2011, 13:19
Bloqueo de fondo de escritorio Imatge Tomás LloretTomás Lloret 11 Tomás Lloret
Fri, 16 Dec 2011, 21:58
Arranque por red Imatge Juan JesúsJuan Jesús 16 Germán Moreno
Wed, 14 Dec 2011, 19:18
Configurar servidor centro y servidores aula Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 2 Samuel Soriano
Wed, 14 Dec 2011, 08:50
administración de lliurex 11.09 Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 2 Joaquin López Sánchez
Wed, 14 Dec 2011, 08:00
alta masiva de usuarios en llliurex 11.09 Imatge Joaquin López SánchezJoaquin López Sánchez 1 Hermi Pastor
Tue, 13 Dec 2011, 20:07
Bloquear paginas https:// Imatge Sergio BalaguerSergio Balaguer 6 Alfons Rovira
Wed, 7 Dec 2011, 16:15
Grup en diigo de lliurex Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 2 Alfons Rovira
Mon, 5 Dec 2011, 22:56
INSTALAR JAVA Imatge Noelia Lomas DíazNoelia Lomas Díaz 7 Alfons Rovira
Tue, 29 Nov 2011, 14:05
Error en Gestió d'usuaris Llx 11.09 LLUM Imatge Antonio ColomaAntonio Coloma 4 Antonio Coloma
Fri, 25 Nov 2011, 11:29
Novetats al projecte LliureX Imatge Bob el silenciososBob el silenciosos 1 Samuel Soriano
Wed, 23 Nov 2011, 20:39
11.09 model aula lwat versus llum modificar passwords y squid errors i problemes Imatge luis palonesluis palones 1 Bob el silenciosos
Wed, 23 Nov 2011, 18:51
Imprimir PDF's en LliureX Imatge Samuel SorianoSamuel Soriano 0 Samuel Soriano
Tue, 22 Nov 2011, 09:21
Instalar "Interactive Physics" en LliureX Imatge Ricardo LucasRicardo Lucas 0 Ricardo Lucas
Tue, 8 Nov 2011, 18:24
Cambiar el plymouth Imatge Francesc Xavier  Francesc Xavier 0 Francesc Xavier
Fri, 21 Oct 2011, 19:19
imposibilitat d'instal·lar lliurex 1109 xfrancesc juan 4 Antonio Coloma
Mon, 17 Oct 2011, 09:24
lliurex 1109. model d'aula xfrancesc juan 5 francesc juan
Wed, 12 Oct 2011, 13:41
Impressora HP Deskjet 1050 Imatge Daniel Turienzo NietoDaniel Turienzo Nieto 4 Alfons Rovira
Sun, 9 Oct 2011, 15:59
Pàgina: () 1 2 3 ()